Sitemize Hoş Geldiniz. Giriş Yap veya Üye Ol

Ödeme ve Teslimat

Ödeme:
http://www.modamahra.com‘da, internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen alıcılara nakit havale ile sipariş imkanları sunulmuştur. Havale ile ödemede alıcı kendisine en uygun bankayı seçip havalesini yapabilir. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken “Gönderen Bilgileri”nin Fatura Bilgileri ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gereklidir.
Ürünün tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini Satıcı’ya ödememesi halinde, Alıcı’nın kendisine teslim edilmiş ürünü 10 gün içinde Satıcı’ya göndermesi zorunludur. Bu tür durumlarda nakliye giderleri Alıcı’ya aittir.


Teslimat
Siparişim ne zaman kargoya verilir?
Siparişleriniz 48 saat içinde hazırlanarak kargoya teslim edilmektedir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik/gecikme olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. 3 iş gününde kargonuz adresinize ulaşacaktır.

Siparişlerimin  durumunu nereden takip edebilirim?
Üye girişi gerçekleştirdikten sonra, "Siparişlerim" sayfasından tüm siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.